O ROCON METEO

Společnost ROCON METEO, založená v roce 2011, se specializuje na technologie a služby zaměřené na silniční meteorologii. Jako výhradní zástupce švýcarské firmy Boschung Mecatronic v České republice poskytujeme inovativní řešení pro předpovídání a zvládání zimních podmínek na silnicích. Naše produkty a služby zahrnují výstavbu, servis a údržbu silničních meteorologických stanic a systémů automatického postřiku, které zvyšují bezpečnost na nebezpečných úsecích silnic a dálnic.
90
+
Instalovaných stanic
15
+
Realizovaných postřiků
13
+
Let zkušeností
99
%
Spolehlivost systémů

PROČ MY?

Jako přední poskytovatel moderních technologií a služeb zajišťujeme bezpečnost na silnicích v zimě, předpovídáme změny a minimalizujeme provozní zásahy.
1

Komplexní Řešení

Poskytujeme komplexní služby včetně instalace, údržby a servisu silničních meteostanic, což zajišťuje neustálou funkčnost a efektivitu systémů.

2

24/7 Pohotovostní služba

Naše pohotovostní služba je k dispozici 24/7, aby zajistila nepřetržitou podporu a rychlé řešení jakýchkoliv problémů, které mohou nastat.

3

Dlouholetá Zkušenost

S více než třináctiletou historií a stabilním postavením na trhu je Rocon Meteo osvědčeným partnerem, který dokáže zajistit spolehlivé a účinné řešení.

kontaktujte nás !

Pro další informace nebo dotazy nás neváhejte kontaktovat.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.